Hakkımızda

Sağlık için hijyeni Türkiye’den dünyaya, dünyadan da Türkiye’ye getirmek üzere temellerini attığımız BAC&CLARK, her geçen gün üzerine koyduğumuz tuğlalar ile yükselmeye devam ediyor.

BAC&CLARK olarak sağlığı ilk sıraya koyduk ve tüm sektörlerdeki birikimlerimizi sağlık alanına yansıttık. 20 yılı aşan geçmişimizin getirdiği deneyim ve birikim ile geleceğimizin inşası için de adımlar atmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda BAC&CLARK olarak Kosova’da da bir fabrika açtık ve hem üretim hacmimizi genişlettik hem de kalitemizi artırdık. Ayrıca Kosova fabrikamızın da katkılarıyla ithalat ve ihracat boyutlarımızı da büyüterek ülke ekonomisine de katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

Birden fazla sektörde köklü bir geçmişe ve başarılı bir kurumsal hayata sahip olmakla birlikte hijyen kategorisindeki ürünlerimiz ile sağlığınıza hizmet ediyoruz. Toptan satışlar yaparak perakendecilerimizin stoklarını güncel tutuyor, bireysel müşterilerin hijyen ürünlerine kolayca ulaşmasını sağlıyoruz. Kalitedn ödun vermeden dezenfektan ve alkol bazlı hijyen ürünleri üreterek, sağlığı koruma altına almak için gerekli olan temizliğin tüketici tarafından sağlanmasında rol oynuyoruz.

Ekibimiz

Dürüstlük, bütünlük ve profesyonellik ilkelerimizin çatısı altında oluşturduğumuz deneyimli kadromuz ile en iyi hizmet ve en yüksek kaliteyi yakalamayı hedefliyoruz. Yenilikçi ve sürdürülebilir politikalarımız ile tam uyumlu personellerimiz sayesinde verimli sonuçlar alıyoruz. Ciddi bir önem vererek kapsamlı bütçeler ayırdığımız Ar-Ge çalışmalarımızın aksamaması içinse nitelikli ekibimize bağlı personel sayımızı da optimum düzeyde tutuyoruz.

Kalitemiz

Üretim ortamımızın, ekibimizin, ürün ve hizmetlerimizin maksimum kalitede olması için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

SERTİFİKALARIMIZ

• ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

• OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği

• ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

• GMP İyi Üretim Uygulamaları

• ISO 22000 Gıda Güvenlik Sistemi (Helal Gıda)

• ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

• CE Belgesi

• Fito Sertifikası